Kinetic
Łatwa instalacja
Modele Kinetic można montować pionowo, nadają się także do montażu na ścianie lub w szafce kuchennej. Przy montażu w miejscu nieogrzewanym należy zaizolować przewody. Przewody można podłączyć do urządzenia poziomo, pionowo lub na obydwa sposoby naraz. Minimalna głębokość wewnętrzna szafki kuchennej: Modele V i B - 290 mm. Modele CW - 300 mm.

Modele V i B
Instalacja prawo- lub lewostronna. Urządzenie posiada króćce rury w kierunku na zewnątrz po stronie prawej. Można je prosto odwrócić na miejscu instalacji zdejmując panel sterowania, obracając urządzenie o 180 stopni i ponownie zakładając panel sterowania.
Króćce poziome i pionowe: Kombinacja różnych opcji końcówek umożliwia instalację w ciasnych miejscach. Jeśli konieczne jest podłączenie pionowe i poziome na jednym wylocie/wlocie, można zamówić dodatkowe końcówki.
Odpływ skroplin można wyjmować od tyłu lub od spodu urządzenia. Korzystając z dostarczonego osprzętu przyłącze do skroplin wyjmuje się na zewnątrz urządzenia i można je wykonać po zakończeniu instalacji.

Okap kuchenny
Okap kuchenny Kinetic został zaprojektowany tak by pasował do otworu 600 mm powyżej płyty kuchenki. Teleskopowy okap obejmuje dwa płaskie metalowe wymienne filtry tłuszczowe, energooszczędne żarówki i jest dostępny w wykończeniu białym lub ze szczotkowanego aluminium.
Okap posiada zintegrowaną przepustnicę przeciwpożarową zgodną z BRE Digest 398 i jest podłączony do urządzenia odzysku ciepła poprzez kanał ze stali ocynkowanej z możliwością dostępu w celu czyszczenia. Po otwarciu okapu, urządzenie do mechanicznej wentylacji i odzysku ciepła przechodzi w tryb zwiększonego przepływu a obejście letnie otwiera się, nie pozwalając na przedostanie się produktów ubocznych gotowania do zespołu wymiennika ciepła.
Jako dodatkowe zabezpieczenie, kanał posiada także odcinający bezpiecznik termiczny który wyłącza centralę rekuperacyjną w razie wystąpienia w kanale wentylacyjnym nadmiernej temperatury. Okapu kuchennego nie można przestawić bezpośrednio na miejscu, konieczne jest zamówienie wersji lewo- lub praworęcznej.
Strona główna | Produkty | Centrum informacji | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza