Kinetic Advance SNagrodzony Kinetic® Advance z Vent-Axia jest kolejną generacją systemów wentylacyjnych służących do odzysku ciepła. Jest przeznaczony do zapewnienia najwyższego poziomu komfortu i kontroli, zapewniając najlepsze możliwe odczucia klienta.

Nowe doświadczenia
Skrupulatnie zaprojektowane powierzchnie wewnętrzne z wykorzystaniem najnowszej technologii CFD zapewniają maksymalizację przepływu powietrza przez urządzenie, minimalizując hałas i zużycie energii. Cecha ta spełnia najwyższe oczekiwania klientów na cichą i wydajną instalację wentylacyjną. Dzięki szerokiej gamie produktów instalatorzy są w stanie dobrać rozwiązanie uszyte na miarę potrzeb klienta.

Jakość powietrza i zdrowie
Staraliśmy się, aby jednostka Advance była najbardziej elastycznym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Optymalizacja była ukierunkowana na każdy aspekt projektu, aby zapewnić realną poprawę, jakości życia. Niezależnie od środowiska zewnętrznego, mamy sposób, aby zapewnić bezpieczną przestrzeń życiową. Nasze zakresy opcji filtrowania, nawet w klasie F7 zapewniają, że nawet w obszarach silnie zanieczyszczonych mamy możliwość chronić życie mieszkańców i zapobiegać problemom związanym z oddychaniem.

Niski poziom hałasu
Najczęstszą obawą właścicieli domów jest fakt generowania hałasu przez urządzenia wentylacyjne. W Kinetic Advance absolutna optymalizacja każdego elementu urządzenia niweluje generowanie i transmisję hałasu obydwu wentylatorów oraz przepływu powietrza. Wierzymy, że posiadamy jedną z najcichszych jednostek pośród dostępnych na rynku.

Wentylacja, jakiej oczekujesz
Poświęciliśmy nasz czas na analizę każdego elementu sterowania. Zmiana wydajności na oczekiwaną przez Ciebie wartość jest dostępna w każdym momencie. Wraz z programowalnym sterownikiem masz możliwość załączenia chwilowego przewietrzenia np. w okresie wysokiej wartości temperatury w okresie gorącego lata lub możesz spowolnić prędkość wentylatorów, gdy tylko twoje dziecko kładzie się do łóżka. Niezależnie od sytuacji, Advance może być dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb.

Sterowalność
W przypadku ukrycia jednostki w pomieszczeniach technicznych lub na poddaszu stworzyliśmy możliwości zdalnego sterowania jednostką. Zaczynając od aplikacji na smartfony, która zapewnia szybki dostęp do sterowania jednostką niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, po zabudowany panel sterowniczy na obudowie. Opcja zależna tylko od Ciebie.
Strona główna | Produkty | Centrum informacji | Firma | Kontakt Jesteśmy na Facebooku! Polityka prywatności i plików cookies
© 1995-2019 Lindab Sp. z o.o.
Wentylacja, klimatyzacja, systemy kondycjonowania powietrza